Hotline:

telefon: 02 - 58 27 17 18, mobil: 0905 - 615 450, email: proopt@atlas.sk

ACULON AL11

ACULON AL11 od spoločnosti Nikon: Najľahší laserový diaľkomer na trhu

Najnovší prírastok spoločnosti Nikon do radu meracích zariadení s vysokým výkonom je tiež najľahším modelom dostupným na trhu. Vďaka hmotnosti len 125 gramov si ani nevšimnete, že ste si ho pridali k svojmu vybaveniu na výlety alebo fotografickej súprave.

Diaľkomer ACULON AL11 je extrémne kompaktný a ľahko sa zmestí do vrecka. Aj napriek malej veľkosti je spoľahlivý a jeho používanie je jednoduché. Je vybavený softvérom s prioritou vzdialeného objektu od spoločnosti Nikon, ktorý zobrazuje vzdialenosť k najvzdialenejšiemu objektu z viacerých výsledkov získaných v priebehu jedného merania. Umožňuje okamžité a presné meranie vzdialeností až do 500 metrov s krokom 1 meter. 6x zväčšenie s vysokou kvalitou a sklo s viacvrstvovou povrchovou úpravou zaručujú jasný a čistý obraz.

Nikdy ste neuvažovali nad nákupom laserového diaľkomeru? Možno je čas zmeniť názor – toto zariadenie ponúka významnú výhodu. Jediným stlačením tlačidla získate presné meranie – vďaka tomu nemusíte odhadovať nastavenie fotoaparátu a môžete získať ešte lepšie výsledky.

Kontaktní informace:

Ján Ragač - Proopt
Špecializovaná predajňa ďalekohľadov v Bratislave.
telefon: 02 - 58 27 17 18
mobil: 0905 - 615 450
e-mail: proopt@atlas.sk